Poradenství

MEDITACE
"Moje chvilka klidu"

Stáhněte si zdarma MP3 meditační nahrávku

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno a příjmení) jsou u mě v bezpečí a budu (Mgr. Barbara Dobiášová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vychází z české
a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání meditace
a dalších zpráv ode mě, které se budou týkat meditací, psychologie a zdravého životního stylu.
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na odkaz Odhlásit se v každé zaslané zprávě.

Cítíte, že potřebujete změnu? Možná potřebujete člověka, který s vámi bude ve spojení a díky kterému můžete růst po osobní i duchovní stránce? Nebo máte problém či situaci, kterou chcete řešit?
Jsem tu pro vás. 😊

My všichni chceme z různých důvodů lépe porozumět sobě samým i našim blízkým. Psychologie je věda o prožívání a chování. Doslovný překlad slova psýché je duše, ale v antickém Řecku byl tímto slovem míněn celý člověk. Považovali člověka za nedělitelný celek. Ráda se proto na psychologii dívám jako staří Řekové. Snažím se brát člověka komplexně, ne jako stroj, který se skládá z těla, mysli a duše, ale jako úžasnou bytost, která má tři složky, jež by bez sebe nemohly fungovat.

Když proti mně sedí klient, sedí proti mně zázrak stvoření. Nikdo jiný pro mě v tento čas neexistuje. Jsem plně oddána přítomnému okamžiku a v tom je klient středem mého soukromého vesmíru.

Jsem pouze prostředníkem. Skrze mě se můžete dozvědět odpovědi na vaše otázky, prožít si krásný, povznášející stav v meditaci, vyléčit různé neduhy, zlepšit osobní i společenský život, přijít na příčiny vašich strastí a starostí, eliminovat stres. Ale jak praví můj oblíbený citát:

Můžete dovést koně k vodě, ale napít se musí sám“            „Mohu otevřít dveře, ale zdali vstoupíte, je na vás“

Co je to terapie a další otázky

 • Jak terapie neboli sezení probíhá?
  Sejdeme se u mě v kanceláři. Nejprve si povíme jeden o druhém, abychom se vzájemně seznámili, dáte si čajík nebo vodu, a po chvíli, kdy se uvolní atmosféra, a víme, na čem chceme pracovat se pustíme do společné práce. Během terapie, kromě samotné psychologie, používám techniky jako Meditaci, EFT, Léčebný kód, Automatickou kresbu, Reiki, Kineziologii aj.
 • Kde máte kancelář?
  V Praze 10 (Modřany) a v Táboře v centru zdraví Abelia
 • Jak se mám objednat na terapii?
  Zavoláte nebo napíšete email, že se chcete objednat. Sdělíte mi určité informace jako jméno a příjmení, ve které kanceláři chcete mít terapii Praha /Tábor, datum narození a s čím chcete přijít. No a pak si jen domluvíme si schůzku a budeme se na sebe těšit :)
 • Máte nějaká omezení ve smyslu specializaci?
  Nemám specializaci na určité věkové období či rozdělení genderově... Může ke mně zavítat kdokoliv od dítěte po seniora, ženy i muži, partnerská terapie. Žádný problém či situace mi není cizí, věřím, že společně najdeme cestu, jak ze všeho ven ;)
 • Kde se dozvím více o zmiňovaných technikách?
  Buď na Googlu, nebo na mojí "prvotině": http://psychologie-barbara.cz/

Co říkají o práci se mnou

Spolupráce s Baruškou byla úžasná.Na setkánì s nì jsem se pokaždé velice těšila.Vždy mě přivìtala svým krásným ùsměvem a objetìm.V kanceláři,kde jsme se setkávaly byla pohodová a voňavá atmosféra,svìčky,relaxačnì hudba a dobrý čajìk. 😉 Měla jsme možnost poznat a vyzkoušet meditaci,automatickou kresbu ​ čaker,EFT i revitalizační liftingovou kůru.Pokaždé jsem byla plná nových zážitků a prožitků, které pro mě měly veliký přínos. Cítila jsem se uvolněně(jako na obláčku),sebejistě a sebevědomě a hlavně neskutečně nabitá pozitivní energií. Baruška je vyjimečná a úžasná kytičková bytost,která mi ukázala nové směry a otevřela uzamčené dveře.Já ji touto cestou velice děkuji a vřele každému doporučuji.Ať se ti daří Baruško.😊

S láskou Lůca 😊

Moje milá Baruško, schůzky a povídání s tebou mi otevřelo oči na život i na moje bolístky,kterých jsem měla hodně. Často z nich čerpám i tedˇ.Pořád je co se učit a zdokonalovat se ve všech směrech. Mimo jiné, si mě naučila co jsem cítila a znala,když jsem byla malinká,ale pak na dlouhou dobu jsem to ve tmě ztratila. Tu cestu ke Světlu jsem zas našla a to díky tobě. Mám tě ráda a jsem ráda,že jsi.

S láskou Leni

Meditaci s Barunkou Dobiášovou bych doporučovala každému, kdo chce svůj život posunout někam dál a má pocit, že se mu to vlastním přičiněním nedaří. Každý máme ve svém životě nějaké sny, touhy a přání, nebo dlouhodobě se nám nedaří v některé životní oblasti a někdy už je to tak dlouhý čas, že máme pocit, že se to nedá změnit. což byl i můj případ. Meditaci jsem nikdy nezažila a netušila jsem co mě čeká. Barunka mi postupně klidným hlasem uvolnila celé tělo a myšlenky při meditační hudbě. Zažívala jsem pocit brnění celého těla, pocit tíhy, zažila jsem levitace mého těla nad rozkvetlou zahradou a loukou. Nikdy na tyto pocity nezapomenu. Po meditaci jsme všechny mé pocity a myšlenky znovu prošly a hovořily jsme o nich. Podařilo se nám při meditaci odblokovat některé energie v mém těle, což jsem pochopila až za nějaký čas. Dnes žiji takový život, jaký jsem si přála a jsem šťastná. 😊💖

Miluška

Jsem spíš introvert a svoje pocity si většinou rád nechávám pro sebe, takže jsem měl z meditací trochu strach, ale teď už vím, že nebylo čeho se bát. I díky meditacím u "šamanky Baruš" jsem si uvědomil, že bych neměl dál odkládat svoje sny, a začal jsem se víc věnovat tomu, co mě opravdu baví, tedy psaní. Dva roky nato je moje první kniha (Trny v čase) skoro na světě 😉

Honza

"Baruška není „klasická“ psycholožka a to je dobře. Díky ní jsem získala nový pohled na život a na sebe samu. Dalo by se říct, taková malá revoluce v mém uvažování 😊, která přinesla svobodu mým myšlenkám a omezila strach. Pokud k tomu připočítám neuvěřitelnou relaxaci při našich relaxačních hodinách, Barušky přátelský a vždy usměvavý přístup, není co vytknout.“

Hanka

K Barušce jsem poprvé přišla před více jak dvěma lety. když jsem k ní poprvé šla, vůbec jsem netušila, jak moc ovlivní můj život. Vyzkoušela jsem spousty metod, od meditace, přes EFT až po kosmetiku (jediná kosmetika, kde vás nic nebolí). Při všech metodách jsem se cítila velmi příjemně a nejkrásnější je pocit, když vyjdete ven a zjistíte, že z vás "všechno spadlo". Naučila mě spousty věcí, především, že když člověk něco opravdu chce, musí věřit (je na každém v co bude věřit), přát si to, jít si za svým cílem a ledy se pohnou.. Stejně tak mě naučila, že všechno, co se děje má svůj důvod, i když důvod zjistíme kolikrát až za několik měsíců, většinou až tehdy, když jsme schopni ten pravý důvod chápat správně.. Baruška je člověk na správném místě, má v sobě neuvěřitelné množství pozitivní energie, kterou pomáhá každému, kdo kolem ní jen projde.. Nyní se chystám na kurz TPM, moc se těším, co si pro nás Baruš připravila..

S láskou Lucka

V mém životě mě potkalo velké štěstí v podobě práce s Barunkou Dobiášovou. Když už jsem si nevěděla rady se svým životem, objevila se ona. Úžasný, báječný, vzácný člověk, který mi moc pomohl a stále pomáhá. Sezení s ní se nedají nazvat prací. To je čas strávený s laskavým člověkem v láskyplném prostředí, s člověkem, který přesně ví, co se ve vás odehrává a který vás jemným způsobem přivádí na cestu poznání. Najednou vám dochází, proč je váš život takový, jaký je. Díky Barunce vím, kdo jsem, jaký je můj životní úkol, kam se mám posouvat, jak na sobě pracovat. Na sezení s ní jsem se hodně těšila. Pro velké množství informací, které obdržím, pro příjemnou atmosféru, kterou umí vytvořit, pro energii, která z ní vychází... Musím přiznat, že můj život se skutečně hodně změnil, mění a ještě měnit bude. To vím naprosto přesně. A za to jsem vděčná Barunce Dobiášové.

Pavla Vostřáková

K Barušce jsem chodila pravidelně na ošetření pleti - revitalizační liftingovou kúru. Protože ani mě se nevyhnulo "špatné" období, domluvily jsme se na meditaci a relaxaci. Meditaci jsem se zpočátku obávala, přeci jenom to bylo pro mě něco nového, ale Barušky příjemný a klidný hlas spolu s příjemným prostředím mi mé obavy ihned vyvrátily. Naučila mě také několik relaxačních technik. Vím, že tohle všechno mi pomohlo mé "těžké" období překonat. Doma si občas pouštím její autogenní trénink, kdy slyším pro mě známý hlas, který mi pomůže nejen k rychlé relaxaci, ale mnohdy i k rychlému spánku. Už se těším, až si Baruška "odskočí" od malé Isabellky k nám, spokojeným klientkám. 😉

Radka M.

"Moc za všechno děkuji.Tvoje terapie pro mě byla velkým přínosem jak v soukromém, tak i v pracovním životě. Vše, co jsi mě naučila, opravdu funguje. Jen občas zapomenu, že si můžu věci usnadnit. Z terapie jsem vždy odcházela klidná, vyrovnaná a plná energie. "

Jitka

K Barušce jsem se poprvé objednala na meditaci. Bylo to krásné a uvolňující. Dvě hodiny se smrskly do malého příjemného okamžiku. Čemu jsem ale naprosto propadla, byla harmonizace čaker. Dlouho jsem pak odmítala zkoušet cokoliv jiného 😊 Řešily jsme spolu i krizové okamžiky mého života a vždy byla ohromnou podporou, dobrým rádcem a přítelem. Má krásné a čisté vize. Jako jedna z mála mi dala naději, která se zrovna vyplňuje. Mohu jen doporučit! A Tobě Baru ze 💗 děkuji.

Věra Nedbalová